HABERLER: ABD'nin Texas eyaleti büyük katliama tanık oldu!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Texas eyaleti dün dehşeti yaşadı. Bölgede bulunan bir süper markete giden saldırgan arabadan iner inmez önüne geleni silahla vurmaya başladı. Hem güvenlik hem de çevredeki kişilerin kamerasına yansıyan o anlar dehşeti gözler önüne serdi. Saldırı sonucu 8 kişi öldü, 7 kişi ise yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ise otomatik silahlı saldırganı başından vurarak etkisiz hale getirdi. Olay yerindeki ceset fotoğrafları ise dünya basınında infial yarattı. Yetkililer ise saldırıya maruz kalan herkese gerekli desteklerin verileceğini açıkladı. Son dakika... Amerika'da AVM'ye silahlı saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı var SAATLER SONRA 7 ÖLÜ DAHA Bu gelişmeden saatler sonra ise yine aynı eyalette bir saldırı daha yaşandı. Brownsville bölgesinde göçmenlerin kaldığı barınağa SUV model araçla dalan bir ABD'li 7 kişiyi öldürdü, çok sayıda kişiyi ise yaraladı. Polis tarafından yapılan açıklamada ilk başta bir kaza olarak değerlendirilen olayın daha sonra 'kasıtlı yapılmış bir saldırı' dosyasına çevrildiği bildirildi. Tanıklara göre saldırgan insanların üzerine arabayı sürerken küfürler etti ve alkollüydü. Göçmenlerin kaldığı yerin yöneticisi Victor Maldonado, Associated Press'e 'Videoda gördüğümüz şey, bu SUV'un kırmızı ışıkta geçip yaklaşık 30 metre uzakta bulunan insanları ezip geçtiğidir' dedi. Brownsville İtfaiyesi Facebook'ta yaptığı açıklamada, kazada yaralanan 11 kişinin yerel hastanelere kaldırıldığını duyurdu. Haber Detay Görsel Slider 'Durdurulamaz canavar' sahnede! Rusya ateşledi, sesten 12 kat daha hızlı KARTEL DETAYI Moldonado, Washington Post'a verdiği demeçte, sürücünün daha sonra olay yerinden kaçmaya çalıştığını, ancak bazı tanıklar tarafından yakalandığını söyledi. Bölgede kazaya tanık olan 36 yaşındaki bir Venezüellalı 'Katil insanlara çarpmadan önce bizi işaret etti ve küfürler savurdu' dedi. Bazı göçmenler ise kartellerin olayda parmağı olduğunu öne sürdü. Öte yandan kurbanların kaçının göçmen olduğu an itibariyle belli değil. Geçen ay göçmenlerin barındığı bazı çadırların ateşe verilip yok edildi. Texas Valiliği ise geçtiğimiz haftalarda bölgede artan kaçak göçmenler konusu için OHAL ilan etti. Genç kızın feci sonu! Küvette akılalmaz bir nedenden dolayı öldü Aldığı ev yılanların yuvası çıktı! Her yerden fışkırıyorlar Adım adım yok oluşa! 73 bin kişi her an ölebilir

HABERLER: ABD'nin Texas eyaleti büyük katliama tanık oldu!

Amerika Birleşik Devletleri'nin Texas eyaleti dün dehşeti yaşadı. Bölgede bulunan bir süper markete giden saldırgan arabadan iner inmez önüne geleni silahla vurmaya başladı. Hem güvenlik hem de çevredeki kişilerin kamerasına yansıyan o anlar dehşeti gözler önüne serdi.

Saldırı sonucu 8 kişi öldü, 7 kişi ise yaralandı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ise otomatik silahlı saldırganı başından vurarak etkisiz hale getirdi.

Olay yerindeki ceset fotoğrafları ise dünya basınında infial yarattı. Yetkililer ise saldırıya maruz kalan herkese gerekli desteklerin verileceğini açıkladı.

Son dakika... Amerika'da AVM'ye silahlı saldırı! Çok sayıda ölü ve yaralı var

SAATLER SONRA 7 ÖLÜ DAHA

Bu gelişmeden saatler sonra ise yine aynı eyalette bir saldırı daha yaşandı. Brownsville bölgesinde göçmenlerin kaldığı barınağa SUV model araçla dalan bir ABD'li 7 kişiyi öldürdü, çok sayıda kişiyi ise yaraladı.

Polis tarafından yapılan açıklamada ilk başta bir kaza olarak değerlendirilen olayın daha sonra 'kasıtlı yapılmış bir saldırı' dosyasına çevrildiği bildirildi.

Tanıklara göre saldırgan insanların üzerine arabayı sürerken küfürler etti ve alkollüydü. Göçmenlerin kaldığı yerin yöneticisi Victor Maldonado, Associated Press'e 'Videoda gördüğümüz şey, bu SUV'un kırmızı ışıkta geçip yaklaşık 30 metre uzakta bulunan insanları ezip geçtiğidir' dedi.

Brownsville İtfaiyesi Facebook'ta yaptığı açıklamada, kazada yaralanan 11 kişinin yerel hastanelere kaldırıldığını duyurdu.

Haber Detay Görsel Slider
'Durdurulamaz canavar' sahnede! Rusya ateşledi, sesten 12 kat daha hızlı

KARTEL DETAYI

Moldonado, Washington Post'a verdiği demeçte, sürücünün daha sonra olay yerinden kaçmaya çalıştığını, ancak bazı tanıklar tarafından yakalandığını söyledi.

Bölgede kazaya tanık olan 36 yaşındaki bir Venezüellalı 'Katil insanlara çarpmadan önce bizi işaret etti ve küfürler savurdu' dedi. Bazı göçmenler ise kartellerin olayda parmağı olduğunu öne sürdü.

Öte yandan kurbanların kaçının göçmen olduğu an itibariyle belli değil. Geçen ay göçmenlerin barındığı bazı çadırların ateşe verilip yok edildi. Texas Valiliği ise geçtiğimiz haftalarda bölgede artan kaçak göçmenler konusu için OHAL ilan etti.

Genç kızın feci sonu! Küvette akılalmaz bir nedenden dolayı öldü
Aldığı ev yılanların yuvası çıktı! Her yerden fışkırıyorlar
Adım adım yok oluşa! 73 bin kişi her an ölebilir